22
Лют

Картини на замовлення – студія Picart, наші переваги

Студія Picart – це ексклюзивний розпис стін і картини від художника Олександри Яременко (Скрекі). Студія існує вже понад 10 років, і за час її існування було виконано понад 300 різних проєктів.

Сфера нашої спеціалізації – картини на замовлення і розпис стін. Саме в цьому сегменті, наші художники досягли найбільшого рівня майстерності.

“Для нас дуже важлива комплексність. Там, де замовник має потребу в картині, там може знадобитися і розпис стіни, а там, де вже є розпис, можливо, буде потрібен барельєф. Ми завжди намагаємося підходити до питання оформлення інтер’єрів комплексно, захоплюючи кілька фронтів роботи одночасно” – говорить засновник студії Picart, Олександра Яременко (Скрека).

Студія Picart надає такі послуги для своїх клієнтів:

Картини під замовлення олією.
Картини під замовлення акрилом.
Графічні роботи.
Авторські твори художників студії.
Портрети під замовлення
Розпис стін (пензель, аерограф, балончики).
Ліпнина.
Барельєфи.

Переваги роботи з художниками нашої студії очевидні. Великий досвід у поєднанні з хорошими традиціями і залізною репутацією, не дають нам можливості опускати планку.

Чому клієнти замовляють у нас? Для цього є, як мінімум, кілька суттєвих причин:

У нас більш ніж 10 років досвіду художньої діяльності.
Ми співпрацюємо з найталановитішими художниками і скульпторами.
Ми працюємо як по місту Київ, так і по всій Україні.
У нас доступні ціни.
Наша арт-студія за час свого існування допомогла реалізувати понад 300 великих і малих художніх робіт, серед них картини олією, портрети, розписи стін, картини з фотографії, копії картин відомих світових художників, шоу золотим пилом тощо.
Наші картини з фотографії відрізняються фотографічністю і небувалою реалістичністю. Дідусь одного з клієнтів, якому ми малювали портрет, навіть не відразу повірив, що перед ним не фотографія його онука, а повноцінна картина на полотні.
Ми даємо гарантію на витвір мистецтва – 15 років. І якщо ваша картина з фотографії в Києві або будь-якому іншому місті пошкодиться, то ми її безкоштовно відреставруємо (не більше 10% втрати зображення).
Працюємо з будь-якими видами фотографії, навіть якщо вона буде сильно зіпсованою і не якісно виконаною.
Завжди витримуємо терміни виготовлення роботи.
Зручна доставка: доставляємо особисто (по місту Київ) і послугами Нової Пошти по всій решті території України.

Художники нашої студії працюють у кількох напрямках. Головне – це саме інтер’єрна картина під замовлення. Також, ми намагаємося творити і в сегменті галерейного живопису – створювати роботи для виставок, з оригінальним змістом і авторським підходом. Копії картин сучасних і класичних художників – ще один популярний напрямок роботи.

Таким чином, студія Picart – це команда професіоналів, з багаторічними традиціями. Ми намагаємося завжди бути клієнтоорієнтованими, виконувати взяті на себе зобов’язання, бути креативними та оригінальними. Звернувшись до нас із побажаннями оформлення вашого інтер’єру, ви точно не пошкодуєте!

Виставка авторських робіт студії Picart у “Будинку меблів” м. Київ, від арт-платформи “Molbert”, 2020 рік. Головний художник студії – Олександра Яременко (Скрека)