22
Лют

Сучасні картини – студія Picart

Сучасні картини – це картини, які актуальні в даний період часу. Такі картини:

– створені художниками, які є нашими сучасниками;
– враховують тенденції сучасного суспільства;
– є “фіксаторами” культурно важливих подій сучасного світу: починаючи від політики, закінчуючи висадкою роботів NASA на Марс;
– фіксують зміни суспільної моралі та етики;
– відповідають сучасним напрямкам живопису;
– створені з урахуванням появи нових видів матеріалів і технік;
– йдуть у ногу з рішеннями сучасного інтер’єрного дизайну і тенденціями моди;

Сучасні картини, як правило, малюються в декількох техніках. Виділяють:

Сучасні картини олією.
Сучасні картини акрилом.
Сучасні картини, виконані графікою (олівець, туш, кулькова ручка, темпера, техніка “сухого пензля”, енкаустика та інше).
Сучасні картини з епоксидної смоли.
Сучасні картини, створені в комбінованій техніці (поєднання кількох вищезгаданих технік).

Жанри сучасних картин явно відрізняються від жанрів минулих епох. Якщо раніше найбільш популярними жанрами були пейзаж, натюрморт і академічний реалізм, то зараз це далеко не так. Звісно, класика завжди буде класикою, і ще довго такі твори міцно асоціюватимуться з поняттям “образотворче мистецтво” у більшості людей (особливо – у людей старшого покоління). Але, сучасні картини вже не відповідають класичним жанрам, і до того ж давно. На Заході, як і зазвичай, ця тенденція існує вже років 60, тоді як у нас у країні ці зрушення відбуваються останні років 20.

Сучасні картини не обов’язково “красиві”. У сучасному розумінні “красиво” і “модно” – це не одне й те саме. Ба більше, скажу, що часто сучасне мистецтво шокує глядача, та й узагалі ставить під сумнів сам факт приналежності творів до категорії “мистецтво”. Сучасна картина має бути “кричущою” – торкатися якихось важливих суспільних питань, або – навпаки, бути настільки абсурдною у змісті та виконанні, що вже саме по собі це виділятиме її з низки схожих робіт. Іронія, постіронія, сарказм, гіперболізація – головні інструменти сучасного художника.

У яких стилях виконуються сучасні картини? Більшою мірою, ці картини виконані в стилях:

– абстракціонізм;
– імпресіонізм (зокрема й постімпресіонізм);
– експресіонізм;
– абстрактний імпресіонізм;
– поп-арт;

Сучасна картина в стилі абстракціонізму, створена студією Picart. Авторка – Олександра Яременко (Скрека). Назва роботи: “Підкорення і домінування”

Сучасні картини олією, акрилом повинні нести в собі динаміку. Друга половина ХХ століття і наш нинішній час не терпить статики і “спокою”. Все навколо сучасної людини рухається, змінюється, спрямовується вперед, розвивається. Ці ж процеси відображаються на полотнах сучасних художників. Щоб бути актуальними, необхідно крокувати в ногу з часом.

Взагалі, сучасні картини існують у різних формах, таких як:

Авторський живопис – картини, написані художником-людиною вручну.

Постер (репродукція) – будь-яке зображення, створене за допомогою машинного друку.

Модульні картини – постери, що складаються з декількох частин (модулів) і формують одне зображення.

Звісно, ми маємо на увазі картини інтер’єрні, оскільки галерейний живопис може існувати тільки у вигляді авторської картини.

Картина створена в стилі імпресіонізму – “Ніч літнього сонцестояння”. Автор: Олександра Яременко (Скрека) студія Picart

Наша арт-студія Picart спеціалізується на створенні саме сучасних авторських картин олією та акрилом, а також сучасної графіки. Ми створюємо сучасні картини вручну, не використовуючи при цьому машинний друк, тому що віримо, що саме така картина, намальована художником, може бути названа “картиною” в повному розумінні цього слова, і гідно прикрасити ваш інтер’єр. Звичайно, в сучасному дизайнерському рішенні знайдеться місце і постеру, але ми схиляємося до варіанту, який є універсальним. Не робити штампування, а створювати оригінальне – це, один з девізів нашої студії. Художники Picart допоможуть найкращим чином підібрати для вас картину, виїдуть на об’єкт, порадять найкращий варіант і негайно візьмуться за виконання. Наші роботи завжди виконуються вчасно, відрізняються фотографічністю, якістю виконання, швидкістю створення. Наші менеджери ставляться до клієнта як до найвищої цінності, і завжди готові піти на зустріч замовнику. Доступна цінова політика робить роботи арт-студії Picart особливо привабливими. Замовники залишають позитивні відгуки, і ми цим дуже пишаємося.

Сучасні картини, створені художниками арт-студії Picart, – це завжди якісні роботи, які запам’ятовуються і завжди запам’ятовуються. Ви завжди можете звернутися до нас, і ми втілимо ваші побажання найкращим чином. Студія Picart до ваших послуг, пані та панове!