19
Лют

Олександра Яременко (Скрека) – коротка біографія засновника арт-студії Picart

Олександра Яременко (Скрека) – художник, який проживає в Києві, Україна. Народилася 1990 року. Свій творчий шлях почала у 2004-му році, коли вперше продала свою картину. З 2005 по 2008 рр. навчалася в Республіканській художній школі імені Т.Г. Шевченка. Закінчила Національну Академію Образотворчих Мистецтв і Архітектури (2012). Того ж року створила свою арт-студію, під назвою “Picart”, яка займається декором і дизайном приміщень. Будучи керівником студії, це не заважає Олександрі створювати шедеври, і розвиватися як яскравий і самобутній художник.

Виставки:

2008 – Національний заповідник “Софія Київська”.

2010 – Виставка, в рамках заходу в Палаці спорту.

2015 – Експо плаза, Київ.

2020 – Меблевий будинок від арт-платформи Molbert.

На сьогодні понад 300 її робіт прикрашають будинки в Україні, Росії, Італії, Китаї та інших країнах. Окремі роботи зберігаються в приватних колекціях.

“Мене звуть Олександра, я художник. Хочу самовиражатися, творити, любити! Коли я малюю, я ніби входжу в новий світ почуттів, вражень, переживань. Саме з цього світу, я виношу твори, які розбурхують, розчулюють і торкаються душі того, хто дивиться. Колись мені довелося обирати: живопис чи танці? Я любила з дитинства і те й інше. Душа металася. І я зробила вибір на користь мистецтва і не пошкодувала. Відтоді минуло вже 12 років і я продовжую творити!”

ДЕВІЗ: “Люблю створювати і дарувати красу цьому світу, а також говорити з людьми за допомогою творчості”.

Олександра Яременко (Скрека) – головний художник, і керівник студії Picart