03
Тра

Ласкаво просимо в art studio “Picart”


“Picart” – арт-студія в Києві, в якій виходять за рамки і відкривають для себе світ творчості та свободи.

Ми робимо мистецтво доступним, проте не забуваючи про мистецькі якості та рівень навичок і знань, які отримають учні на курсах і майстер-класах.

Як же все починалося

Спочатку була арт-студія з оформлення інтер’єру на замовлення, але бажання клієнтів не лише споглядати картини, а й стати частиною процесу її створення стало поштовхом для зростання компанії.

У кожної людини, при створенні власної справи, є мрія. У нашої засновниці, Олександри Яременко – це заснування такого творчого простору, в якому можна було вільно взаємодіяти і художнику-викладачу, і учневі, де б не зважали на рівень умінь, вік і статус. Де б насамперед звертали увагу на бажання відкрити для себе мистецтво як спосіб не тільки сховатися від буденних проблем, а й за допомогою творчості досягти гармонійного стану.

Ось так і було створено “Picart”. Починаючи з 2011 року в нашій творчій студії проводяться повноцінні навчальні курси за такими напрямами:

живопис;
акварель;
Академічний малюнок;
портрет;
Курс для абітурієнтів;
Художня школа для дітей

Формат занять у “Picart”

Передбачає проведення майстер-класів, тобто за кілька годин інтенсиву учні зможуть познайомитися з конкретним мистецьким стилем живопису чи певного виду творчості, а також створити власні вироби чи написати картини.

Відвідуючи курси або майстер-класи

Студійці опановують основні мистецькі навички та мають змогу поглиблювати свої знання і розширювати художні вміння. А високий рівень викладання в студіях “Picart” підтверджується тим, що всі абітурієнти успішно вступили й закінчили виші, багато хто з них зараз має свою успішну справу. Так одна з наших учениць Тетяна Фіона, успішно вступивши після наших курсів до Київського національного університету культури і мистецтв на модельєра одягу, відкрила своє ательє з дизайнерського одягу http://fionastyle.com.ua/, керівником якого зараз є. Ми пишаємося тим, що причетні до творчості учнів, які є найуспішніші у своїй справі в Україні та за межами.

У “Picart” панує атмосфера творчості та професіоналізму.

У студії працює викладач із вищою мистецькою освітою, що гарантує високий рівень навчання та здобуття навичок як на рівні ремесла, так і на рівні професійних художників.

Унікальність досліджень “Picart”.

Ми за зручне місце розташування, тому учні можуть займатися як у студії, так і викладач може працювати на виїзд.

Студія “Picart”:

Не обмежують ні у віці – у нас є заняття, які підходять для дітей від 4 років, а верхньої межі взагалі не існує;
у нас великий вибір видів і форматів занять – де кожен може знайти щось цікаве для себе;
для вашої зручності ми працюємо 6 днів на тиждень
заняття не обмежуються тим, адже творчість це непередбачуваний процес!

Організація корпоративних свят

Наша студія пропонує також організацію корпоративних свят, групових творчих тренінгів і тімбілдінгів, а також організацію днів народжень і романтичних майстер-класів! Шоу картина золотим пилом, шаржі для гостей, експрес картини – все це робить будь-яке свято, день народження, весілля, корпоратив по-справжньому яскравим, вражаючим і незабутнім! Так ми проводили майстер-класи для компанії Stella Artois, шаржистів на Atlas weekend, оформлення фотозоні для КийАвіа та для багатьох інших компаній і приватних клієнтів.

У “Picart” доводять, що малювати або створювати красу може кожен. І якраз у стінах наших студії працюють художники – для яких їхня робота як повітря, тож їм легко передавати свої знання та навчати клієнтів вимикати шум зовнішнього світу і вмикати внутрішні ресурси!

Чекаємо всіх у гостях у студії “Picart”!