м.Киев, вул.Борисоглебська 7           +38 (093) 031 87 53

Художник на свято - розпис картин на заході

 • Головна
 • /
 • Художник на свято - розпис картин на заході

Художник на свято в Україні сьогодні затребуваний як ніколи. Майстер пензля на весіллі, Дні народження, корпоративі, випускному вечорі або іншому заході є відносно новим трендом, який швидко набирає популярності. Зробити ваше свято незабутнім допоможе відповідна організація і оригінальні деталі, якими можна доповнити програму урочистої події. Замовлення картин на свято может бути особливою фішкою вашого дійства. 

Чому запрошують саме художника? Бо надзвичайно цікаво спостерігати за процесом написання картини, бачити на власні очі, як на полотні з’являється новий образ чи предмет. Крім того, оригінальна картина – це креативність, а також досить нетривіальний спосіб зберегти спогад про ваше свято на довгі роки. 

Що може створити художник на вашому заході?

Сьогодні послугами фотографа чи відеооператора на святкування знакової події вже нікого не здивуєш. А от художник, який займається професійним малюванням для заходів, завжди викликає цікавість і захоплення. Мистецький шедевр залишиться на роки приємним спогадом, що буде зберігати світлі емоції і теплі переживання. До того ж, це унікальний подарунок ручної роботи гостям, адже талановитий майстер може лише за кілька хвилин створити малюнок для підтримки радості і задоволення у всіх присутніх на святі.

Які типи картин можна замовити художнику на святковій події:

 1. Весільний портрет

Його можна створити за фото або вживу, все залежить від часу і попередньої домовленості з весільним художником в Україні. Це буде авторська робота, що чудово доповнить весільний альбом.

 1. Шаржі

Кожен портрет, написаний художником-шаржистом, унікальний. Він точно не залишить нікого байдужим, адже забезпечить позитивні емоцій і допоможе створити легку атмосферу безтурботних веселощів та доброго гумору. Малювання шаржа на папері з логотипом компанії – оригінальний та недорогий спосіб підвищення мотивації працівників. За годину ілюстратор на свято може намалювати близько 10 шаржів.

 1. Елегантний святковий живопис в Україні

Можна замовити картину, яка панорамно зафіксує декор, антураж та оздоблення вечірки, а також гостей визначної події. Таке полотно буде безцінним, бо матиме ексклюзивність і особливу енергетику.

 1. Портрет по фото 

Можна попросити майстра зробити такий подарунок імениннику, молодятам або розіграти у лотерею цей презент для когось із гостей свята. Але пам’ятайте, що така робота на замовлення може коштувати дорожче.

 1. Експрес-портрет

Ця послуга полягає в тому, що художник безпосередньо під час вечірки пише прості портрети всіх гостей або лише охочих у різних ракурсах. Замовлення картин з індивідуальним дизайном по фото завжди має великий попит, але створення експрес-портрета просто на ваших очах здивує всіх без винятку і дозволить кожному піти додому з подарунком.

 1. Картина, виготовлена золотими блискітками

Створення такої картини за допомогою невидимих фарб та золотавого пилу – захоплюючий процес, який подарує масу вражень господарю свята та його гостям. Це вишуканість і справжнє маленьке диво, яке відбувається під музику, а ви спостерігатиме за ним хвилина за хвилиною. Така оригінальна розвага сподобається і дітям, і дорослим.

 1. Малюнки на обличчі й на тілі

Цю послугу теж можна замовити у сучасних художників, які цінують ексклюзивність. Особливо ця послуга сподобається діткам, які зможуть перевтілитися на улюблених героїв казок та мультфільмів, створити цікаві образи за лічені хвилини, а потім зробити яскраві фото на пам’ять про веселе свято. Хоча і дорослі можуть отримати задоволення від body живопису для святкувань, бодай на півгодинки поринувши у дитинство і ставши феями та чарівниками.

Також митець може провести майстер-клас, на якому кожен долучиться до творчості, спробує себе у ролі художника і створить власний невеличкий шедевр на цікаву тему, який забере з собою на згадку. 

Як вибрати художника на ваше свято?

На просторах інтернету багато оголошень щодо замовлення художника на захід чи урочисті події, але далеко не всі гідні уваги. Якщо вам потрібен професійний митець, який доповнить ваш захід, створить на ньому особливу атмосферу і подарує радість усім присутнім, зважайте на такі критерії відбору: 

 • індивідуальний підхід: найкраще, коли митець працює без посередників і враховує всі побажання замовника;
 • рівень сервісу, досвід роботи майстра;
 • тривалість, насиченість і оригінальність програми;
 • розміри і кількість картин, які можна отримати наприкінці свята;
 • підбір музичного супроводу і антуражу;
 • приваблива вартість, знижки, зокрема  при повторному зверненні;
 • відгуки клієнтів про роботу цього художника.

Якщо по всіх цих параметрах ви були задоволені, можна домовлятися з митцем. Спершу потрібно зустрітися для первинного знайомства і обговорення деталей. Якщо людина вам сподобалася і вдалося знайти домовленості по всіх питаннях, можна підписувати договір і вносити передплату. А далі лишається дочекатися дня Х і здивувати своїх гостей таким цікавим і приємним сюрпризом, як малювання картин на свято.

Замовляйте послуги художника завчасно, щоб в останню мить не погоджуватися на те, що залишилося. Пам’ятайте, професіонали, які створюють справжнє мистецтво для заходів в Україні, дуже швидко отримують запрошення і часто їхні послуги розписані на місяці вперед. Тож вибирайте найкращого – і нехай ваше свято буде яскравим, незабутнім і неймовірно щасливим.

image
Благодарим за обращение! Мы скоро с Вами свяжемся.
image
image
Оставить заявку

Для просчета отправьте нам изображение, размеры или укажите в комментариях то, что бы вы хотели.