м.Киев, вул.Борисоглебська 7           +38 (093) 031 87 53

Картини на замовлення

Інтер’єр – це важливий елемент для господарів оселі, адже він свідчить про естетичний смак та про статус власників. Стильна, вдало підібрана картина може перетворити і зробити більш вишуканим будь-яке приміщення. Однак, щоб домогтися такого ефекту, необхідно, щоб вона мала високу художню цінність. Також важливо вміти правильно вписати елемент мистецтва в інтер’єр. Відповідно, обираючи витвір, який у майбутньому прикрасить ваше приміщення, слід враховувати дизайн кімнати, її колірні рішення, фактуру стін і меблів.

Купити картину на замовлення – не таке вже й просте завдання, як може здатися на перший погляд. Навіть твір, який вам дуже сподобався, може не так гарно виглядати в кімнаті, дизайном якої ви займаєтеся. Ключовий момент – підібрати стилістику, що гармонійно вписуватиметься.

Картини класика

Для класичного, особливо розкішного інтер’єру, підійдуть картини старих майстрів, картини олією на полотні. Художня цінність полотен підкреслить вишуканість вічної класики. Якщо ж кімнати виконані в більш мінімалістичному стилі, краще підійдуть авангардні роботи.

Сучасні картини

Ви знайомі з сучасним мистецтвом? Якщо так, то напевно знаєте, що сьогодні картини вражають своїм розмаїттям: кубізм, орфізм, супрематизм, ташизм, районізм, мармурування, абстрактний експресіонізм – і це ще не все. Звісно, за такого вибору легко розгубитися. Але, наприклад, приміщення, виконане в стилі модерн, може перетворитися з правильно підібраним оформленням. Зверніть увагу на кольори: якщо відтінки картини перегукуватимуться із забарвленням стін або предметів інтер’єру, кімната матиме стильний та оригінальний вигляд.

Краще, якщо ви виберете картини з позитивними сюжетами – без катастроф, воєн тощо. Особливо це стосується сучасних картин у спальню. Також не забувайте, що для кожної кімнати можна підібрати “свої” картини, які змусять її заграти новими фарбами.

У вітальню

Купити сучасні картини у вітальню – теж чудовий варіант. Але зверніть увагу ще й на класику: полотна імпресіоністів і пейзажі підійдуть дуже доречно. Що ж стосується передпокою – туди якраз краще вибрати простіші варіанти з чіткими зображеннями. Вони не вимагають тривалого вивчення і тому там більш доречні.

У спальню

Для кімнати відпочинку добре підійдуть спокійні пастельні тони. Також подумайте про пейзажі, квіти та ліричні портрети. Вони не будуть надто привертати погляд і дозволять створити розслаблюючу атмосферу.

У кухню

Найбільш вдалий вибір – це “легкі” зображення. Підійдуть квіти та натюрморти: вони не надто перетягуватимуть на себе увагу, але створять доречні акценти.

У робочий кабінет

У робочій зоні органічно виглядають гірські пейзажі, а над робочим столом радять розташувати картину із зображенням водойм, кажуть, сприятливо впливають на роботу.

У дитячу кімнату

Тут, мабуть, існує найбільший простір для фантазій. Ви можете повісити на стіну дитячі малюнки, картину з тим видом спорту, який приваблює вашу дитину, з фігурами тварин або зображенням глобуса, можна навіть купити 3d картини. Якщо малюк зовсім маленький, вибирайте більш прості зображення. Якщо дитина старша – прислухайтеся до її бажань та інтересів.

Мистецтво розміщення

Якщо ви збираєтеся повісити в кімнаті одразу кілька картин, вам потрібно знати, що в такому разі вони звертатимуть на себе максимум уваги. Це може створити ефект виставкової галереї, який зовсім недоречний, наприклад, у житловому будинку. Щоб логічно доповнити інтер’єр, постарайтеся вписати твір таким чином, щоб він не виділявся, а навпаки доповнював.

А чи знали ви, що, використовуючи картини, можна візуально змінити розміри кімнати? Дивно, але дійсно можливо візуально “підняти” стелю або “розширити” стіни… Уся справа в ширині та висоті картин: вертикальні “піднімуть” кімнату, а горизонтальні, відповідно, здатні “розширити” її.

Існують також заздалегідь вдалі місця для картин і фото: над диваном, узголів’ям ліжка, каміном, між двома вікнами, якщо вони розташовані на одній стіні. Знаючи такі невеликі секрети, простіше створити прекрасний затишний інтер’єр.

Симетричне розташування

Непогано виглядають симетрично розташовані картини. Добре виглядатимуть картини на замовлення єдиним вертикальним або горизонтальним рядом із кількох частин. Вони мають бути схожі одна на одну за кольорами, тематиками, розмірами та оформленням рам.

Також можна розміщувати картини з однаковим розміром на різній висоті. Краще коли вони будуть досить великі. У цьому випадку бічні картини розміщуються на одному рівні, а центральна – трохи вище.

Картини, що вдало поєднуються з інтер’єром і між собою, створять особливу атмосферу у вашому домі.

image
Благодарим за обращение! Мы скоро с Вами свяжемся.
image
image
Оставить заявку

Для просчета отправьте нам изображение, размеры или укажите в комментариях то, что бы вы хотели.