м.Киев, вул.Борисоглебська 7           +38 (093) 031 87 53

Картина золотом на замовлення

  • Головна
  • /
  • Картина золотом на замовлення

Картини золотом є унікальними роботами, наділеними особливою елегантністю та вишуканістю, яких немає в жодному іншому жанрі живопису. Ці мистецькі витвори виготовляються за допомогою золотого пилу, що створює неймовірний мерехтливий ефект. Такі картини високо цінуються за красу та унікальні якості, бо стають ключовим елементом декору у кожному приміщенні, де з’являються. Це ексклюзивність та індивідуальний дизайн, які у гармонійному поєднанні дають неймовірний результат.

Чому ж так престижно і приємно мати у себе вдома індивідуальний золотий малюнок? Через особливу енергетику такого полотна і привабливий зовнішній вигляд. Картина, виконана з використанням коштовного матеріалу, здатна повністю змінити атмосферу в приміщенні.

Однією з головних переваг зображень із використанням золота є їхня здатність створювати відчуття оригінальності та розкоші. Використання золотого пилу створює особливий ефект сяяння, який привертає увагу та надає картині текстури, об’єму та глибини. Золото завжди було і залишається символом багатства і процвітання, саме тому його часто застосовують для оздоблення інтер’єрів, як цікавий елемент декору. 

Матеріали, що використовуються при виготовленні золотих картин

Металеві пігменти виготовляються з тонко подрібнених частинок, які наносять на поверхню пензлем або іншим інструментом. Золотий декор на картині створюється у різних техніках і жанрах, хоча найчастіше це все ж таки портрети. Особливістю такого мистецтва є абсолютна безпечність матеріалів, внаслідок чого виконувати такі картини можна на будь-яких заходах і оздоблювати ними можна всі приміщення за бажанням власника.

Авторські картини золотом слід тримати у сухому прохолодному місці, якомога далі від прямих сонячних променів та обігрівальних приладів, а пил обережно видаляти м’якою тканиною.

Інтер’єрні картини із золотом у дизайні приміщень

Ексклюзивні картини золотом підходять для різних стилів дизайну інтер’єру, включаючи традиційний, модерн, ампір та еклектику. Вони можуть додати нотку гламуру і створити атмосферу шику у приміщенні. Замовити створення інтер’єрної картини із золотом можна і для комерційних приміщень, таких як бьюті-салон, кафе, ресторан та офіс. Це дозволить візуально підкреслити статус закладу, його преміальний сервіс та атмосферу. Коштовне полотно можна презентувати керівнику, гламурній дамі або творчій особистості, яка є поціновувачем креативності й таких речей.

Техніка створення картин золотом

Однією із сучасних технік образотворчого мистецтва, яка особливо добре підходить для створення інтер’єрних картин золотом, є дивовижний процес появи золотого рисунку на полотні, яке спершу вкривається спеціальним шаром клейкої речовини. Це дійство зазвичай відбувається під музику, і зачаровує своєю таємничістю. На темному однотонному тлі при змаху рук професійного художника раптово з’являється золотаве зображення людини. Майстер використовує золотий або срібний пил, що вкриває полотно у потрібних місцях, створюючи відповідне зображення. Таке шоу часто замовляють на святкові заходи, щоб здивувати гостей. Воно триває протягом 10-15 хвилин, але залишає у глядачів незабутні враження. А власник портрета золотом може забрати картину собі на згадку.

Чому замовлення картини золотом є новітнім трендом?

Сьогодні мистецтво золотого декору надихає людей, створює особливу атмосферу достатку і розкоші, притягує гроші та вносить нотки оригінальності у кожен інтер’єр. Портрет золотим пилом замовити для себе або близької людини можна в будь-який час. Такий подарунок оцінить кожен, хто любить вишукані витвори ручної роботи й цінує сучасне мистецтво та всі його прояви.

Але до пошуку виконавця такого замовлення потрібно підійти дуже відповідально. Це має бути дуже досвідчена і креативна людина, яка пропонує індивідуальний підхід до виконання кожного проєкту, може показати портфоліо своїх робіт на замовлення і має позитивні відгуки від попередніх клієнтів.

Золота картинка для подарунка є чудовим вибором для тих, у кого все є, адже такий універсальний і незвичайний презент може стати талісманом або символом удачі та здійснення бажань. Такі роботи виконують майстри, які мають особливий підхід до творчості й здатні втілити у життя найбожевільніші в хорошому сенсі ідеї своїх замовників.

Як вписати картину у простір вашого дому?

Кожна кімната має свої тематики для картин. Інтер’єр вітальні добре доповнити пейзажами, передпокій краще прикрасити простими чіткими форми. Для спальні краще обрати ліричні портрети та пейзажі. На кухні можна розміщувати малюнки квітів та натюрморти. У робочому кабінеті будуть доречні абстракції, урбаністичні та космічні пейзажі, гори та водойми.

Щоб створити ідеальний ансамбль приміщення та картини, необхідно дотримуватися певних правил:

  • дві та більше картин у приміщенні мають доповнювати одна одну та інтер’єр;
  • полотно має підкреслювати переваги кімнати та приховувати недоліки;
  • вертикальні картини можуть візуально підняти стелю, а горизонтальні здатні розширити кімнату;
  • розміри полотна повинні відповідати розміру кімнати;
  • симетрія розміщення картин також важлива для гармонізації інтер’єрів.

Будьте уважними при виборі естетичного оформлення свого дому, адже картини можуть як покращити враження від вашого житла, так і зіпсувати його.

image
Благодарим за обращение! Мы скоро с Вами свяжемся.
image
image
Оставить заявку

Для просчета отправьте нам изображение, размеры или укажите в комментариях то, что бы вы хотели.