м.Киев, вул.Борисоглебська 7           +38 (093) 031 87 53

Експресс-портрет на замовлення

 • Головна
 • /
 • Експресс-портрет на замовлення

Перші портрети з’явилися в образотворчому мистецтві ще в епоху Відродження. Художники намагалися зобразити не просто риси обличчя людини, але й підкреслювали її індивідуальність, певні особливості зовнішності та характеру. Поступово з розвитком технологій та цифрових методів портрет плавно розвинувся у мистецтво фотографії. Спочатку з’явилися друковані фото, а потім цифрові, які ми накопичуємо сотнями у своїх смартфонах.

Але потім тренд ручної роботи, коли майстер за допомогою фарб і пензля створює зображення людини, знов повернувся. І сьогодні портрети на замовлення стали дуже актуальними. Але люди не мають часу чекати тижнями та місяцями, тож замовляють експрес-рисунок по фото, який виконується за декілька годин або навіть хвилин. І дозволяє кожному мати оригінальну, ексклюзивну річ за максимально короткий час.

Якими бувають експрес-портрети?

Сучасні портрети виконують у таких техніках:

 • акриловими фарбами;
 • золотом;
 • фломастерами та олівцями;
 • пастеллю одного кольору;
 • у вигляді абстракції.

Акрилові фарби добре лягають на будь-яку поверхню і дозволяють виконувати експрес-портрети у різних стильових напрямках. Тому замовник може мати великий вибір експрес-малюнків для подарунків. 

Окремо потрібно виділити портрети, які виконуються на великому полотні за допомогою золотого або срібного пилу. Такі шедеври уособлюють ексклюзивність і вишуканість. Портрети з позолотою замовляють у подарунок, часто їхнє створення перетворюють на справжнє шоу. Таку послугу замовляють переважно на ювілеї, весілля або корпоративні вечірки.

Змішані техніки дозволяють виконувати портрети людей у вигляді мультяшних героїв або анімаційних персонажів. Для їх виконання використовують сучасні комп’ютерні програми й професійний вебдизайн. Якщо ж мова йде про ручну роботу на замовлення, то тут найчастіше використовуються кольорові олівці, пастель та фломастери різної товщини.

Графічні малюнки, виконані простим олівцем чи чорнилом також дуже популярні. Їх замовляють ті, хто цінує лаконічність і не хоче зайвих кольорів у своєму відображенні. Такі техніки також можуть передати всю глибину особистості, але вимагають неймовірного професіоналізму майстра.

Абстрактні портрети обирають творчі люди, які цінують оригінальність і креативність. Такі зображення створюються швидко і дозволяють фантазувати, бо кожен бачить у неймовірному сплетінні ліній і форм щось своє.

Чому люди замовляють експрес-портрети? 

Замовлення експрес-портретів сьогодні актуальне, як ніколи, але потрібно знайти свого художника і пояснити йому свої побажання. Люди замовляють портрети, бо це – мистецтво, прояв творчості, індивідуальний підхід! А також – унікальний витвір. Єдиний у своєму роді. А третьою причиною є те, що замовники люблять себе і бажають оточувати свою персону найкращим. Тому цей жанр ніколи не втратить своєї актуальності, а люди продовжуватимуть замовляти експрес-арт для подарунків собі й своїм близьким. У різних образах, техніках, кольорах. Це прекрасний презент, який буде завжди нагадувати людині про вашу турботу і любов, надихатиме її на нові звершення.

Як відбувається створення швидких портретів?

Щоб замовити термінове виготовлення портретів з індивідуальним дизайном, не потрібно домовлятися з художником про зустріч. Достатньо лише вибрати відповідну фотографію та переслати її електронною поштою або через телеграм виконавцю з побажаннями щодо розміру, техніки виконання, оформлення. Чим вища якість фотографії – тим краще. Також дуже важливо, щоб фото подобалося людині, для якої замовляють картину. Далі художник робить ескізи та після погодження замовником втілює свій мистецький задум.

Згадайте, чи часто трапляється ситуація, коли завтра День народження у близької людини, і подарунок потрібен терміново? Тоді Вам хочеться придбати щось оригінальне, щоб подарувати імениннику особливі емоції. Саме для таких клієнтів передбачена послуга художні портрети за короткий час. Персональний художник не просто пише портрет за лічені години. Він створює невеликий шедевр, якісне полотно, на якому буквально оживає людина, компанія або хтось із домашніх улюбленців.

Замовлення ексклюзивних малюнків портретів на свято

Нам завжди хочеться зробити свято класним, веселим і незабутнім. Запросіть художника-портретиста, і на вашому святкуванні з’явиться справжнє шоу, яке надовго запам’ятається та подарує всім гостям неймовірні враження. Послуги майстра будуть доречними:

 • на Дні народження;
 • річниці,
 • корпоративному вечорі,
 • дитячому святі;
 • випускному.

Наприклад, можна розіграти приз – авторські експрес-портрети. Це те, що подарує гостям незабутні емоції й приємну згадку про ваше свято. Адже неймовірно спостерігати, як художник за допомогою фарб, олівців або фломастерів просто під час вечірки пише художні портрети на замовлення для всіх гостей по черзі або лише для охочих. Замовлення картин за фото завжди має великий попит, але створення експрес-портрета протягом вечора здивує всіх без винятку і створить неймовірну творчу атмосферу. Діти теж будуть у захопленні, якщо матимуть експрес-малюнки портретів, якими можна прикрасити власну кімнату. Тож не варто економити на такій послузі. Замовляйте, і нехай ваше свято буде незабутнім.

image
Благодарим за обращение! Мы скоро с Вами свяжемся.
image
image
Оставить заявку

Для просчета отправьте нам изображение, размеры или укажите в комментариях то, что бы вы хотели.