м.Киев, вул.Борисоглебська 7           +38 (093) 031 87 53

Шаржі на замовлення

Шаржем називають сатиричне чи добродушно-гумористичне зображення, зазвичай портрет, у якому при дотриманні зовнішньої подібності змінено і виділено найбільш характерні риси моделі. На таких малюнках зображують людей, тварин та різні предмети. Часто шаржі плутають з карикатурами на замовлення, але останні просто висміюють недоліки героя. Карикатурна інтерпретація фото випромінює сарказм і створюється для того, щоб виділити найгірші риси людини, образити її. В той час як шаржі несуть позитив, змушують нас посміхатися і викликають теплі, приємні емоції. Це відносно недорога річ, яка створюється з використанням мінімуму матеріалів і часу, але може порадувати людину не менше, ніж великий монументальний портрет.

Часто художника для створення шаржу запрошують на різні заходи, будь то День народження, корпоративна вечірка або весілля. Створення ексклюзивних шаржів дозволяє гостям не лише побачити себе з боку, але й отримати приємний сувенір на згадку про святкову подію. Особливо цікаво спостерігати, як майстер на очах у публіки створює свій черговий мистецький шедевр.

Види та типи сучасних шаржів

Сучасні майстри можуть виконати шаржі та карикатури на замовлення у будь-якій техніці. Це переважно чорно-білі чи кольорові зображення. У першому випадку потрібні лише олівець або чорна крейда. Кольоровий малюнок на замовлення може бути виконаний пастеллю, олівцями, фломастерами або акриловими фарбами. Є художники, які створюють свої картини на комп’ютерному планшеті, і пересилають замовникам для видрукування. Але ручна робота все ж більш цінна, бо це – ексклюзивність і оригінальність. 

За сенсовим наповненням шарж може бути сюжетним або персональним.  Шаржі із сюжетом дозволяють відобразити хобі, професію, смішні випадки з життя та все, що забажає замовник. Зосереджуючись безпосередньо на обличчі, митець найповніше відбиває риси характеру персонажа. Шарж без сюжету краще малювати з натури або за фотографією. Ще одна класифікація шаржів: окремий чи груповий. Парний дарують на весілля чи річницю, груповий – від друзів чи колег у подарунок керівнику або від родини на ювілей.

Зазвичай індивідуальні карикатури являють собою експрес-малюнки, які виконуються швидко і відразу віддаються власнику. Але бувають випадки, коли на виконання такого проєкту майстру потрібно 1-2 дні.

Що потрібно для замовлення дружнього шаржу онлайн?

Для замовлення шаржів потрібні фотографія високої якості, характерна для героя та ваша фантазія, щоб підказати художнику зміст сюжету. Приїжджати особисто, і тим більше привозити винуватця не треба, адже шаржі по фото є звичною практикою для досвідчених майстрів з гарним почуттям гумору. Як вигадати сюжет? Візьмемо за основу професію персонажа чи його хобі, певний випадок з життя чи якусь помітну особливість. Крім того, треба враховувати, з якого приводу буде подарований шарж. Варіантів багато. Часто замовники переглядають галерею, і обирають сюжет з того, що було виконано, звичайно, з деякими відмінностями. Адже робота на замовлення завжди передбачає індивідуальний дизайн.

Перевага таких малюнків полягає в тому, що їх можна замовляти віддалено, де б не знаходився замовник. І це дуже зручно, адже хлопець зі США може замовити парний шарж для дівчини, яка проживає у Польщі.

Як створюється ручний шарж на замовлення?

Смішні портрети на замовлення, створені по фото, малює професійний художник, який знає анатомію та пластику людського тіла. Шарж, як і будь-який портрет, потребує знань та багаторічної навички малювання. Потрібно вміти аналізувати та розуміти форму. На плечах митця велика відповідальність. Задати правильний колорит, побудувати композицію, не забуваючи про сюжетні нюанси. Розставити правильні акценти, при цьому обов’язково зробити персонажа впізнаваним. Коли малюнок буде готовий, він повинен сприйматися цілісно і яскраво!

Кожен сюжет оригінальний, немає повторення та копіювання чужих робіт. Історія, яку створює художник для кожного окремого проєкту, має індивідуальний підхід. Автор, завжди чує ідеї та пропозиції клієнта, вносить певні корективи та намагається максимально точно реалізувати все це на папері. За хорошої співпраці художника та замовника, виходять найкращі, найцікавіші роботи. Шарж по фото – подарунок на всі випадки життя і вишуканий елемент декору.

  На що звернути увагу при замовленні у певного художника?

Коли потрібно обрати митця, який малюватиме шаржі для подарунків, потрібно зважати на такі параметри:

  • співвідношення вартості робіт та якості виконання;
  • досвід спеціаліста, його портфоліо з виконаними роботами, відгуки інших замовників про співпрацю;
  • професійний підхід до виконання замовлення і креативність;
  • можливість для замовника взяти участь у творчому процесі разом з автором, обговорюючи сюжет та всі нюанси малюнка;
  • первинна консультація для обговорення деталей;
  • адекватна ціна.

Сьогодні шаржі замовляють люди, які мають почуття гумору і намагаються постійно бачити його у своєму житті. Це легкі, приємні у спілкуванні особистості, що вміють жартувати і над собою, і над іншими, схильні до різних проявів творчості. Але ці жарти приємні й смішні. Тож і шаржі у такій компанії сприймаються з посмішкою і радісними емоціями. Ви теж можете замовити послуги художника для виконання кумедних портретів для себе і свого оточення.

image
Благодарим за обращение! Мы скоро с Вами свяжемся.
image
image
Оставить заявку

Для просчета отправьте нам изображение, размеры или укажите в комментариях то, что бы вы хотели.