04
Тра

Художнє оформлення інтер’єру, різні варіанти

Прикраса і розпис стін у квартирі, приватному будинку або будь-якому приміщенні – це, мабуть, найголовніше завдання, якщо ви вирішили “змінити обстановку” і зробити ремонт. Багато десятиліть поспіль найпопулярнішим оздоблювальним матеріалом для стін були шпалери, які вдосконалювалися, міняли дизайн і якісні характеристики, але залишалися найбільш затребуваними. Сьогодні шпалери теж досить часто використовують як декоративне оздоблення, але здивувати когось шпалерами – ззаду не найбільша. Саме з цієї причини дизайнери інтер’єрів всерйоз задумалися про те, що в сучасний інтер’єр пора привнести нові яскраві акценти. Так у моду знову повернувся розпис стін, у всіх можливих його проявах.

, Художнє оформлення інтер’єру, різні варіанти
Художнє оформлення інтер’єру

Сьогодні художнє оформлення інтер’єру популярне не тільки в роботі з комерційною нерухомістю, а й вельми популярне в інтер’єрах квартир і приватних будинків. Це легко пояснити тим, що такий варіант оформлення дає змогу створювати абсолютно неповторні образи і закінчені художні ансамблі.

Окрім розпису на стінах сьогодні художні техніки широко застосовуються для розпису предметів меблів, різноманітних декоративних елементів та інших дрібничок, які в сукупності дають змогу створити неповторний образ, не схожий ні на що інше. Заходьте на сайт нашої компанії https://picart.com.ua/ і ми створимо шедевр у Вашому інтер’єрі!