04
Тра

Розпис дитячої кімнати

Художнє оформлення дитячого центру або дитячої кімнати у вашій квартирі завдання непросте і дуже відповідальне. Крім того, що дизайнер інтер’єру повинен підібрати для дитячої кімнати або закладу освіти певний тематичний сюжет, слід враховувати, що будь-який розпис стін повинен мати певну специфіку:

фарби для малювання на стіні мають бути максимально екологічними;
відповідати вимогам до безпеки;
малюнки мають бути створені з урахуванням вікової психології дітей;
створювати атмосферу психологічного комфорту тощо.
Саме з цієї причини, довіряти художній розпис у дитячих установах або в приватних інтер’єрах дитячих кімнат слід неодмінно професіоналам, які здатні на етапі створення проєкту врахувати всі вищезгадані та багато інших чинників. Крім іншого, малюнки на стінах у квартирах можуть відрізнятися від тих, що малюють у дитячих центрах, у зв’язку з тим, що деякі зображення легкі тільки для тимчасового сприйняття, а їхня постійна присутність в інтер’єрі може створювати психологічну напругу, що є дуже недоречним для нестійкої психіки дитини, що формується.

Розпис дитячої кімнати, оформлені для дітей

Щоб дитині сподобався розпис стін, і вона із задоволенням перебувала у своїй кімнаті, слід врахувати такі особливості:

Для дітей першого року життя не варто використовувати яскравих малюнків і тематично складних малюнків, тут достатньо прикрасити стіни окремими художніми елементами;

Діти дошкільного та молодшого шкільного віку залишаться задоволені, якщо малюнки на стінах спальні зображатимуть улюблених героїв мультфільмів або казок; завжди доречними є пейзажі, зокрема в дитячих центрах і закладах освіти;

Для створення інтер’єру кімнати підлітка доведеться особливо постаратися, тому що догодити молодим людям цього віку дуже непросто, але можуть “врятувати становище” абстрактні або графічні малюнки на стіні.

Одним словом, перш ніж братися за ремонт приміщення, в якому багато часу проводитимуть ваші діти, варто добре і ретельно все обміркувати, а краще порадитися з фахівцями. Якщо у вас вже є готовий проєкт, і ви шукайте виконавця, то художники компанії Picart будуть раді надати вам допомогу у втіленні будь-яких проєктів. У нас працюють тільки художники з великим досвідом роботи, для яких малюнки для стін у квартирі сфера не нова і давно впізнана.

Ми пропонуємо вам прозорі умови договорів, чіткі терміни виконання проєктів, демократичні ціни на послуги та багато інших переваг. Оплатити можна будь-яким з існуючих сьогодні способів, зокрема, скориставшись системами електронних переказів. Ви можете зв’язатися з нами і отримати більш детальну інформацію за телефонами, які знаходяться в розділі нашого сайту “Контакти”.

І ми створимо для дітей атмосферу казки!