м.Киев, вул.Борисоглебська 7           +38 (093) 031 87 53

Живопис на замовлення

Сучасні художники пишуть картини у власному неповторному стилі, але надихаються всесвітньо відомими шедеврами. Сьогодні створювати мистецтво простіше і приємніше, адже у розпорядженні митців XXI століття безліч технік і матеріалів для творчості. Комусь подобається аерографія, хтось віддає перевагу 3Д-реалістичним картинам, а є консервативні художники, які пишуть лише олійними фарбами. Картини олією можна побачити у приватних колекціях, на виставках та у галереях.

І якщо раніше дозволити собі авторські картини на замовлення могли лише дуже заможні люди, то сьогодні кожен має можливість придбати ексклюзивний живопис для свого інтер’єру. І це буде картина в тому стилі, який обере замовник. Майстер може втілити будь-яку ідею, створити справжній шедевр, який роками надихатиме свого власника.

Живопис є унікальним видом мистецтва, що дозволяє художникам відобразити красу і розкіш навколишніх нас кольорів і відтінків. При роботі на замовлення над такими картинами митець застосовує різні способи нанесення фарб на полотно пензлями та мастихіном, застосовуючи різні поєднання й ефекти для найбільшого втілення художнього образу на полотні. Про такі картини кажуть, що у них живе душа. Саме тому вони дуже популярні у сучасних людей, незалежно від віку.

Який живопис замовляють клієнти художникам?

Сучасні художники можуть запропонувати замовнику картину у будь-якому жанрі та будь-якій техніці, але найчастіше звертаються за такими жанрами, як:

 • портрет на замовлення з натури чи по фото;
 • мистецький витвір у манері певного живописця;
 • урбаністичний або природний пейзаж;
 • космічні малюнки на замовлення;
 • інтер’єрні картини;
 • абстракції;
 • фантазійні зображення за мотивами сучасних книг чи фільмів.

Все залежить від уяви клієнта та атмосфери, яку він хоче створити у своєму приміщенні. Це може бути, наприклад, серія картин з видами улюбленого міста на тлі цегляної стіни або модульна картина (диптих чи триптих), яка здатна створити досить цікаву передачу цілого у частинах. Сьогодні мистецтво на замовлення стало новим трендом, який не втрачатиме своєї актуальності ще дуже довго.

Унікальні картини ручної роботи можуть бути виконані практично в будь-якому розмірі, і за потреби додатково оформлені у багет.

Як створюється сучасний живопис на замовлення

Перед тим як почати писати полотно, художник має надати замовнику детальну і вичерпну консультацію, на якій відбувається обговорення сюжету, розміру, вартості роботи та термінів її створення. Також добре побачити його портфоліо і оцінити попередні роботи. Якщо замовнику подобаються техніка та манера писати, можна переходити до юридичних питань, а саме до укладання договору. 

Тепер художник може розпочати виконання, а саме малювання ескізів. Після погодження цих проміжних малюнків, митець пише свою картину. Оплата відбувається після закінчення роботи, але багато авторів працюють по передоплаті. Ціна мистецької роботи на замовлення залежить від розміру картини, техніки її написання, складності виконання, сюжету. Вартість завжди розраховується в індивідуальному порядку, як і строки виконання робіт.

Причини замовлення авторського живопису

Живопис для інтер’єру замовляють для себе, щоб створити у власному приміщенні особливу атмосферу, наповнити дім чи офісний простір потужною енергетикою. Але часто таке замовлення оплачують для того, щоб зробити неповторний подарунок для близької людини як символ добробуту і процвітання, адже кожен майстер наповнює свій твір певними сенсами та ідеями, дає певне посилання. Це не просто частина декору, а яскравий акцент у певному приміщенні.

Якщо ви теж цінуєте речі за їхню ексклюзивність та оригінальність, і бажаєте зробити цікавий акцентний елемент в інтер’єрі, зверніть увагу на авторські картини. Вони точно сподобаються тим, хто цінує креативність та вишуканість. А можливо з часом роботи саме цього митця будуть коштуватимуть сотні тисяч. І придбати їх буде неможливо. А у вас вже є полотно від легендарного художника.

Як вибрати майстра для замовлення авторського живопису?

Серед великої кількості оголошень іноді важко знайти саме того майстра, який зможе найкращим чином втілити ваші задуми. До новачків краще не звертатися, адже вони спершу мають набратися досвіду, і нехай тренуються на інших замовленнях. До художників з гучним іменем теж не варто йти, бо у них може бути величезна черга і цінник часто перевищує всі розумні межі. Зверніть увагу на тих митців, які мають позитивні відгуки від клієнтів і можуть запропонувати своїм замовникам: 

 • індивідуальний підхід і увагу до кожної деталі;
 • певний професійний досвід;
 • власну оригінальну техніку;
 • розумні терміни виконання замовлення;
 • конкурентну вартість робіт.

Замовлення живопису краще робити заздалегідь, особливо якщо це буде подарунок близькій людині. Також потрібно у деталях обговорити вашу майбутню картину, щоб потім не було неприємних вражень. Художник для живопису на замовлення має бути не лише класним професіоналом, але й емпатичною людиною, яка вміє спілкуватися з клієнтами, чути побажання і враховувати їх при створенні ексклюзивних полотен.

Створення картин на замовлення – це не просто примха заможної людини, а індивідуальний дизайн, втілення оригінальних ідей, створення особливої атмосфери, що надихає, для продуктивного і цікавого життя.

image
Благодарим за обращение! Мы скоро с Вами свяжемся.
image
image
Оставить заявку

Для просчета отправьте нам изображение, размеры или укажите в комментариях то, что бы вы хотели.