м.Киев, вул.Борисоглебська 7           +38 (093) 031 87 53

Сучасний художній розпис стін виділяє приміщення із загального фону. Але тут дуже важлива якість, адже малюнок має великі розміри та наноситься на довгий час. Тому досвід і професіоналізм художників при виконанні такої роботи відіграє величезну роль. 

Розпис по стіні з декором зазвичай включає такі послуги як:

 • розробка індивідуального дизайн-проєкту з урахуванням усіх побажань замовника;
 • створення ескізів і узгодження їх з клієнтом;
 • розпис стін художником або командою майстрів, залежно від обсягу робіт.

Найчастіше розпис стін у Києві замовляють, якщо потрібно оновити зовнішній вигляд приміщення або простір сходів та вестибюлю, привернути увагу до офісу чи промислового приміщення, зробити яскраву, помітну рекламу. Це стосується переважно внутрішнього оздоблення.

Малювання стін у тій чи іншій техніці виконує насамперед естетичну функцію. За допомогою масштабного зображення можна виразити власний стиль і надіслати певний сенс. Такі приміщення виділяються із загальної маси та запам’ятовуються. Також перевагами такого розпису є оригінальність, креативність і довговічність: аерозольні фарби світло- та вологостійкі. Тому розпис стін в українському стилі чи в інших техніках виглядатиме ідеально навіть за 10-15 років. До того ж будь-які незначні механічні пошкодження малюнка легко виправити, повернувши роботі первинний вигляд.

Як і для чого виконується розпис стін?

Аерозольний живопис виконується спеціальними фарбами, стійкими до впливу вологи, температурних перепадів. Деякі майстри працюють виключно акриловими фарбами. Ручна робота на замовлення дозволяє виконати ряд завдань:

 • передати певні сенси;
 • створити особливу атмосферу;
 • замаскувати видимі дефекти;
 • гарно оформити непривабливу стіну.

Розпис стін інтер’єру допомагає забезпечити об’єкту індивідуальний дизайн, створити оригінальний декор, подарувати людям ексклюзивний мистецький шедевр. Такі роботи створюють особливу атмосферу в помешканні чи офісному приміщенні.

Основні стилі розпису стін за ідеями замовника

Декоративний розпис стін не випадково такий популярний. Для реалізації оригінальної ідеї клієнта існує велика кількість стилів і технік, зокрема:

 • леттеринг та каліграфія – текстові написи будь-яких розмірів та шрифтів;
 • етнічний стиль – використовуються природні мотиви, національні орнаменти та інші;
 • геометричний мінімалізм – створюється за допомогою прямих та ламаних ліній, а також геометричних фігур;
 • градієнтне фарбування стін у горизонтальному або вертикальному напрямках;
 • скетчінг – виглядає як малюнок «від руки» олівцем з використанням мінімуму кольорів;
 • комікси та персонажі – яскраві зображення сюжетів з відомих коміксів, мультфільмів;
 • графіті та оригінальні малюнки – яскраві, автентичні картинки, що транслюють особливий драйв та енергійність;
 • урбаністичні пейзажі – реалістичні сюжети, що візуально розширюють простір і дозволяють глядачам подумки перенестися в іншу країну;
 • репродукції картин відомих художників сучасності або минулих століть;
 • імітація природного каменю, натурального дерева, мармуру, ліпнини та інших матеріалів.

Завдяки унікальному оформленню приміщення стане впізнаваним та оригінальним. Зі смаком обране та професійно втілене зображення даруватиме естетичну насолоду та заряджатиме позитивом. А якщо замовити мультяшний розпис стін та малюнки на стінах для дітей, то атмосфера в закладі буде ще привітніша. Малюки із задоволенням будуть приходити кожного дня.  Також актуально робити розпис стін в дитячій кімнаті. Це створює затишок та казку для малюків. Така важлива деталь формує спогади, дарує яскраве дитинство.

Сьогодні художники можуть виконати розпис стін будь-якого рівня складності. Для цього використовуються як окремі матеріали, так і змішана техніка, що включає використання кількох інструментів. Це розпис стін в дитячому садку, школі чи квартирі спеціальними пензлями, валиками та маркерами. Також популярна аерозольна техніка, і трафаретний розпис, і нанесення кольорів фарбопультом.

Як відбувається нанесення зображення на поверхню?

Розпис стін у школі чи будь-якому іншому приміщенні починається з ескізу. Для його створення залучається художник або дизайнер. Також може підійти готовий шаблонний ескіз. Але переважна більшість замовників все ж обирають індивідуальний підхід. Наступним етапом іде підготовка поверхні під фарбування, під час чого стіну необхідно прошпаклювати, відшліфувати та поґрунтувати. Далі поверхню потрібно пофарбувати й висушити, щоб потім крізь шар фарби не проступила пліснява.

Спершу ескіз переносять на поверхню олівцем, потім художник для розпису стін заповнює картину кольорами. Для цього використовуються спеціальні інструменти: художні пензлі, аерограф, пульверизатор, малярські валики тощо. Фарба зазвичай наноситься у два шари. Потім малюнок вкривають захисним акриловим лаком. Це дозволить мити поверхню стін, до того ж малюнок збережеться якнайдовше.

Від чого залежить ціна розпису стін?

Ціни на розпис стін, яку мають сплатити замовники за художнє оздоблення свого будинку, формується, виходячи з таких параметрів як:

 • якість поверхні під розпис і необхідність додаткової підготовки;
 • площа поверхні та розміри малюнку;
 • розташування поверхні під розпис – складніше розписувати горизонтальні поверхні, а також стіни з неординарним покриттям;
 • палітра кольорів;
 • ступінь деталізації, складність та ексклюзивність проєкту;
 • досвід і професіоналізм майстра;
 • терміни, в які має бути виконана робота.

Ціна на розпис стін в квартирі, дитячому садку, школі чи навіть офісі дуже приваблива, тому якщо ви теж бажаєте мати ексклюзивні малюнки, обирайте перевіреного виконавця та домовляйтеся з ним про консультацію. Така людина здатна створити справжнє мистецтво на стіні. Також варто перечитати відгуки про роботу з цим художником – якщо вони позитивні, ваш вибір правильний та можна починати розпис стін в квартирі чи іншому приміщенні.

image
Благодарим за обращение! Мы скоро с Вами свяжемся.
image
image
Оставить заявку

Для просчета отправьте нам изображение, размеры или укажите в комментариях то, что бы вы хотели.