м.Киев, вул.Борисоглебська 7           +38 (093) 031 87 53

Розпис стель на замовлення

Сучасний художній розпис стель робить дизайн інтер’єру оригінальним і атмосферним, акцентує увагу, приносить задоволення власникам приміщення. Авторський розпис стелі може бути різним. Він здатен доповнити як розкішний класичний інтер’єр, так і простий, виконаний у сучасному стилі. Впишеться такий витвір і у лофт, і у модерн. Все залежить від смаку і вподобань замовника. Замовити яскраву стелю можна для дитячої, вишуканий варіант для вітальні, затишний орнамент для спальні. Але слід пам’ятати, що ручна робота на замовлення коштує дорожче, ніж проста біла стеля.

Навіщо замовляють розпис стелі?

Професійний художній розпис стель використовується не лише для створення інтер’єру з ексклюзивним декоративним ефектом. Він також вирішує ряд практичних завдань, а саме: 

 • замінює незначну реставрацію стелі;
 • візуально змінює розміри простору;
 • розширює чи звужує стіни;
 • створює цікавий акцент;
 • створює особливу атмосферу.

Розпис стелі в інтер’єрі може бути відтворений акриловими фарбами, темперою, люмінофорами. Для кожного окремого замовлення матеріал підбирається в залежності від обраної техніки. Це ж стосується і жанру виконання. Замовники часто обирають ілюстрації, портрети, тваринні й рослинні мотиви, абстракції, фантазійні та сюжетні малюнки тощо. Найчастіше в декорі інтер’єру зустрічаються тематика зірок, планет, ангелів та чистого, ясного неба. Дитячі оформляють сюжетами чи персонажами казок, мультфільмів чи популярних сиквелів. Розпис стелі у спальні часто використовує рослинні чи геометричні орнаменти. На кухні будуть доречними візерунки та квіткова тематика. 

Техніки, що використовуються для художнього розпису стель

Ручний розпис стельової поверхні використовується вже багато століть, адже дозволяє створити індивідуальний дизайн. Художники роками працювали над розкішними картинами, милуватися якими ми можемо й тепер. Сьогодні ціна на розпис стель стала більш доступною, а кількість художніх прийомів, технік та матеріалів збільшилась. Завдяки цьому авторське оформлення інтер’єру більше не є недосяжною мрією. І кожен може дозволити собі дизайн стелі на замовлення, щоб надати індивідуальності своєму приміщенню.

Сьогодні майстри використовують такі техніки художнього розпису: 

 1. Олія. Зображення набуває ефекту легкості, прозорості, об’єму і м’якості. Методика використовується для малювання класичних мотивів, портретів, пейзажів, картин відомих художників. 
 2. Темпера. Стародавня техніка створення незвичайних ефектів на стелі. Чудово поєднується з різними фарбами для розпису. 
 3. Фреска. Найбільш довговічний спосіб прикрасити стелю. Монументальна композиція створює ілюзію у просторі: звужує його, збільшує чи привносить ефект легкості та польоту.
 4. Акрил. Швидкосохнучий та зручний матеріал для розпису стель. Нетоксична фарба підходить для будь-якої поверхні. 
 5. Трафарет. Найпростіший спосіб декорування традиційної та натяжної стелі з мінімальними витратами. Може використовуватися багаторазово.
 6. Аерографія. Сучасний інструмент дозволяє відобразити на стелі напрочуд точні ілюстрації. Найчастіше використовується для складних оптичних ілюзій. 
 7. Люмінесцентні фарби. Створюють фантастичне свічення, що виявляється у темряві. 
 8. Об’ємний ексклюзивний розпис стелі. Тривимірний малюнок-обманка, який переважно використовується для візуальної зміни кімнати. Виконується у різних стилях, тому вписується у будь-який інтер’єр. 
 9. Альфрейний живопис. Техніка, що найкращим чином підходить для розпису приміщень класичного стилю. Відмінно поєднується з ліпниною.
 10.  Орнамент. Техніка з дво- або тривимірним зображенням, яке повторюється. Може бути тваринним, рослинним або геометричним.

Декоративний розпис стелі проводиться досвідченими художниками, оскільки малюнок повинен однаково мати гарний вигляд з будь-якого кута кімнати. Попередньо виконується мистецький ескіз, а вже потім починається робота над оригінальним зображенням.

Переваги розпису стель

Основними перевагами розпису стель у домі чи квартирі можна назвати: 

 • формування унікального дизайну інтер’єру; 
 • відсутність обмежень у виборі зображення; 
 • використання різних прийомів для перетворення приміщення. 

Замовлення розпису стель дозволяє привнести у будинок індивідуальність, стиль, впустити подих творчості. Справжній митець виконує різні за складністю роботи, творчо та з повною віддачею підходить до кожного проєкту, володіє різними техніками, використовує якісні, безпечні фарби. Вартість малюнків на стелі на замовлення залежить від складності ескізу, вихідних матеріалів, розмірів картини.

На що звернути увагу при виборі художника?

У пошуку виконавця для авторського розпису стелі, потрібно в першу чергу звернути увагу на його досвід і наявність індивідуального підходу до кожного проєкту. Ексклюзивність, креативність і оригінальність – ось що має пропонувати майстер у своїх роботах. Також важливо почитати відгуки про співпрацю з художником і переглянути його портфоліо, чи подобається вам його техніка і манера виконання.

Мистецтво розпису стелі можна використати для створення у своєму домі особливої атмосфери для задоволення і натхнення. Адже лише у такій атмосфері можна плідно працювати, спокійно відпочивати, планувати своє життя і почуватися щасливим.

image
Благодарим за обращение! Мы скоро с Вами свяжемся.
image
image
Оставить заявку

Для просчета отправьте нам изображение, размеры или укажите в комментариях то, что бы вы хотели.