м.Киев, вул.Борисоглебська 7           +38 (093) 031 87 53

Портрети за фото на замовлення

  • Головна
  • /
  • Портрети за фото на замовлення

Завжди приємно мати у своєму домі власний портрет, виконаний фарбами, пастеллю чи олівцем. У кожного свої вимоги до портрета, і сучасні художники готові їх задовольнити. Стилістика твору може бути будь-якою, але більшість замовляє класичний варіант або портрети в стилі реалізм, написані на кшталт багатовікових традицій. Така картина завжди актуальна, оскільки перебуває поза часом. Вона доповнить інтер’єр, як головний елемент декору, буде окрасою будинку навіть за багато років, і, можливо навіть стане сімейною реліквією.

Ефектно виглядають портрети для подарунка, де головний герой чи героїня зображені в образі вінценосної особи, полководця, кінозірки, аристократа або відомого супергероя. Сьогодні такі індивідуальні фотомалюнки можна замовити у подарунок без будь-яких проблем.

Вишукано виглядають і написані на замовлення стандартні класичні портрети, що повністю повторюють фото, але мають кращий вигляд, яскравіший та цікавіший. Зображення, створені сучасним художником, виглядають живими та насиченими особливою енергетикою. Справжній митець вміє не просто передати риси обличчя тієї чи іншої людини, але й відображає її внутрішній світ, що є вищим рівнем професіоналізму.

Мають чудовий вигляд і мальовничі сімейні портрети, які мають багато деталей і будуть цікавими й через багато років. Така картина виглядає набагато живішою і цікавішою за будь-які мистецькі фотографії. Але перш ніж замовити портрет, потрібно визначитися, у якій техніці майстер має його писати, адже робота на замовлення коштує дорожче, ніж друкований фотопортрет.

Сучасні техніки виготовлення портретів по фото

Портрети на замовлення сьогодні можна виконати у різних техніках, серед яких найбільшим попит мають:

  • імітація живопису;
  • олійний живопис;
  • акриловими фарбами;
  • фломастерами та олівцями;
  • графічний малюнок;
  • абстракція.

Імітація живопису є дуже цікавою технікою, під час якої спочатку на цифровому пристрої за допомогою електронного пера, що повторює пензель, зображується фото людини. Потім після правок зображення видруковують на полотні й покривають фарбами гелю, що імітують текстуру олійних фарб. Такий мистецький витвір практично не відрізняється від намальованої картини, але при цьому має набагато нижчу ціну.

Олійний живопис створюється рукою художника на полотні. Така техніка демонструє індивідуальний підхід і дозволяє створювати авторські портрети у стилі митців минулих століть. Вони стануть окрасою інтер’єрів у стилі ампір, модерн, класика. Такі полотна вимагають відповідного антуражу, вони коштовні й на їх створення іде не менше кількох тижнів.

Акрилові фарби найбільш безпечні й екологічні, вони не мають запаху, добре лягають на будь-яку поверхню і дозволяють робити картини у різних стильових напрямках. Тому тут замовник може мати великий вибір. Але важливо донести художнику свої побажання та уточнити всі деталі.

Змішані техніки дозволяють виконувати сучасні портрети людей у вигляді мультяшних героїв або анімаційних персонажів. Для їх виконання використовують сучасні комп’ютерні програми та професійний вебдизайн. Якщо ж мова йде про ручну роботу, то тут найчастіше використовуються кольорові олівці, пастель та фломастери різної товщини.

Графічні ручні малюнки по фото, виконані простим олівцем чи чорнилом також дуже популярні. Їх замовляють ті, хто цінує лаконічність і не хоче зайвих кольорів у своєму відображенні. Чому б ні? Такі техніки також можуть передати всю глибину особистості.

Абстрактні портрети обирають творчі люди, які звикли оточувати себе незвичними речами. Вони цінують оригінальність і креативність, тому шукають митців, які зможуть втілити їх трохи божевільні ідеї.

Окремо потрібно виділити портрети, які виконуються на великому полотні, вкритому особливим клейким шаром, за допомогою золотого або срібного пилу. Такі шедеври уособлюють ексклюзивність і вишуканість. Портрети з позолотою замовляють для людей, які високо цінують себе і не погоджуються на компроміси.

Як відбувається замовлення фотопортретів від художника

Щоб замовити ексклюзивні фотопортрети, достатньо вибрати відповідну художню фотографію та переслати її електронною поштою або в чат телеграму з побажаннями щодо техніки виконання, оформлення, промальовування, розміру. За бажанням замовника проводяться стилізація, зміна фону або штучне старіння зображення. Далі художник робить ескізні малюнки по фотографії й надсилає клієнту для погодження. Наступним етапом відбувається написання портрета

Чому люди замовляють портрети по фото

Чому сьогодні, коли є камера, люди замовляють портрети ручної роботи та це вже стало справжнім трендом. Відповідь проста. Бо це – мистецтво, прояв творчості! А також портрет намальований рукою конкретного художника – це унікальний екземпляр, через те, що має індивідуальний дизайн. А третьою причиною є те, що люди люблять себе і бажають оточувати свою персону найкращим. Тому цей жанр ніколи не втратить своєї актуальності, а люди продовжуватимуть замовляти портрети себе і своїх близьких. Це прекрасний подарунок, який буде завжди нагадувати людині про вашу турботу і любов.

Замовлення портретів по фото сьогодні актуальне, як ніколи, тому варто знайти свого художника і пояснити йому свої побажання. А він реалізує ваш задум якнайкраще.

image
Благодарим за обращение! Мы скоро с Вами свяжемся.
image
image
Оставить заявку

Для просчета отправьте нам изображение, размеры или укажите в комментариях то, что бы вы хотели.