м.Киев, вул.Борисоглебська 7           +38 (093) 031 87 53

Майстер-класи з малювання в Києві

 • Головна
 • /
 • Майстер-класи з малювання в Києві

Для тих, хто бажає розкрити свій творчий потенціал і відчути себе у ролі митця у Києві, є прекрасні майстер-класи з малювання. У професійній студії за кілька годин можна навчитися нових художніх технік, побути в особливій атмосфері творчості та креативності, а найголовніше створити власний мистецький артоб’єкт. Також ви можете замовити майстер-клас на вашій території, на корпоратив, день народження весілля, чи будь-яке інше свято, щоб зробити його цікавим та незабутнім.

Такі майстер-класи підійдуть навіть тим, хто ніколи не брав до рук пензлика та починає творити з нуля. На них можна познайомитися з сучасними напрямами образотворчого мистецтва, підняти собі настрій і зрозуміти, що писати картини може кожен, хто має бажання та терпіння.

Як саме проходить творче заняття?

Мистецькі заняття в Києві зазвичай тривають 2-3 години під керівництвом професійного викладача. Усі присутні запрошуються до затишної студії, де у приємній творчій атмосфері вони отримують коротку теоретичну та велику практичну частини, під час якої й відбувається створення унікальної роботи. 

Група майстер-класу, як правило, складається з 7-10 осіб, щоб усі учні почувалися комфортно та могли отримати допомогу від викладача тоді, коли її потребують. Також запрошені мають змогу поставити свої запитання й отримати відповіді. Після закінчення майстер-класу з малювання переважна більшість учасників зазвичай бажає записатися на новий МК і долучитися до вивчення нових художніх технік.

Щоб створити свою унікальну роботу, не потрібна ніяка підготовка. З собою слід взяти лише гарний настрій і бажання попрацювати у приємній атмосфері. Мистецька школа у Києві пропонує сучасні МК, створені для дітей і дорослих. Останні часто зізнаються, що творчі вправи допомагають їм повернутися у дитинство, коли вони не знали обмежень і легко реалізовували всі свої ідеї.  

Оригінальні новітні техніки, що доступні для освоєння під час МК

Сучасні студії пропонують клієнтам індивідуальний підхід, ексклюзивність і такі напрямки малювання:

 • 3D абстракції: мінімалістичні картини для оздоблення простого та лаконічного інтерʼєру;
 • abstract-терапія: художнє відображення власних емоцій на полотні за допомогою акрилових фарб;
 • живопис епоксидною смолою: картини морського узбережжя, космічні пейзажі, фантазійні зображення, які захоплюють своєю незвичністю та неповторністю;
 • Fluid Art: справжня експериментальна магія у світі сучасного позитивного живопису для написання картин рідким акрилом;
 • Animalistic art: оригінальна техніка малювання тварин акриловими фарбами для початківців;
 • живопис олійними фарбами: один із найбільш популярних напрямків, який допомагає розкрити талант справжнього художника та створити неповторне об’ємне полотно;
 • картини акрилом у різних техніках, що виконуються різними інструментами;
 • акварельний реалістичний живопис: напрям малювання, який сьогодні є трендовим і використовується у комерційній ілюстрації;
 • Alcohol ink: свіжий напрям абстрактного живопису, коли неповторна картина з’являється внаслідок змішування чорнил різних кольорів;
 • Pop art: яскраві зображення відомих образів з кіно та реклами минулих років;
 • урбаністичні пейзажі: картини, що створюються за лічені хвилини за допомогою різних матеріалів;
 • фантазійні створіння у змішаних техніках малювання, декупажу, аплікації тощо.

Розмір картини, яку створюють учні під час майстер-класу, може бути різним: 30 x 21, 40 x 50, 50 x 70, 60 x 80 см тощо. Зображення створюється на білому або чорному папері, а також на ґрунтованій основі для малювання. Все залежить від техніки та фарб, які використовуються для роботи.

А для тих, хто мріяв дізнатися, як художньо розписувати одяг, є майстер-клас, що дозволяє відчути себе справжнім дизайнером і надати новий сенс улюбленій речі. Після такого МК кожен зможе створювати унікальні авторські предмети одягу для себе та своїх близьких, які цінують індивідуальний дизайн та оригінальність.

Часто охочі не можуть приїхати до студії на професійні майстер-класи живопису, і тоді є послуга замовлення виїзного творчого навчання. Його часто замовляють компанії для своїх співробітників, або вчителі для учнів шкіл. Адаптовані творчі класи підходять абсолютно для кожного, бо є дуже цікавими та не потребують професійних художніх навичок і профільної освіти. Організатори готові забезпечити охочих навчатися усім необхідним для проведення творчого заходу та надати професійного художника-викладача.

Навіщо вам заняття з малювання

Такі заняття розроблені для тих, хто не може з певних причин записатися на курси живопису в Києві, але бажає відвідувати творчі заняття. Або просто хоче зробити комусь подарунок ручної роботи. Також малювання олійними фарбами є чудовим методом арттерапії, яка наразі дуже актуальна.

Дітям будуть цікаві та корисні художні курси для початківців, які допоможуть виявити творчі здібності та просто гармонійно розвиватися як особистість. А, можливо, комусь настільки сподобається цей напрям, що у майбутньому дитина захоче зробити його своєю професією. Сьогодні акрилові техніки малювання мають попит у художньому розписі приміщень та меблів, для створення авторських картин для декору житлових і офісних кімнат.

Якщо вам вже цікаво, шукайте професійне навчання малювання у Києві та записуйтеся. Вам, напевне, сподобається створювати оригінальні роботи на замовлення для себе та близьких. Можливо, це стане приємним хобі для когось із вас.

image
Благодарим за обращение! Мы скоро с Вами свяжемся.
image
image
Оставить заявку

Для просчета отправьте нам изображение, размеры или укажите в комментариях то, что бы вы хотели.