м.Киев, вул.Борисоглебська 7           +38 (093) 031 87 53

Класичні картини на замовлення

 • Головна
 • /
 • Класичні картини на замовлення

Класичні картини замовляють не лише для класичного інтер’єру. Вони можуть вписатися у приміщення у різних стилях, залежно від того, що зображено на полотні, якого воно розміру та його колірної гами. Сьогодні клієнти можуть замовити картини в офіс чи інше приміщення, виконані акрилом, олією, пастеллю або акварельними фарбами. 

Можна вибрати вироби у різних техніках і стилях: класичний живопис, модерн, гіперреалізм, імпресіонізм, сюрреалізм і експресіонізм. Інтер’єрні класичні картини на замовлення є чудовим і неочікуваним подарунком для вас та ваших близьких на будь-яке свято, адже майстер створює черговий мистецький шедевр з урахуванням усіх побажань замовника.

Трендові класичні картини нашого часу

Розглянемо чотири основні жанри традиційного живопису, які активно використовуються в оформленні класичного інтер’єру, а саме:

 • пейзажі;
 • портрети;
 • картини побутового жанру;
 • художні репродукції на замовлення.

Пейзажі віками не втрачають своєї актуальності. Морські далі, величні гори, мальовничі лісові галявини, поселення біля озера або річки, таємничі вежі. Кожен вибирає саме ту ручну роботу з класичних мистецтв, що відгукнеться у серці. Головне, щоб палітра пейзажу гармонійно поєднувалася з колірною гамою приміщення. 

Портрети завжди доречні в оформленні класики. Це можуть бути авторські версії шедеврів, які ніколи не втрачають своєї популярності. Професійний художник може створити таку роботу, яка викликатиме захоплення й у власника, і у його гостей.

Сцени з повсякденного життя людей різних епох сподобаються тим, хто захоплюється певними періодами минулих століть і бажає створити у своєму домі відповідну атмосферу.

Деякі майстри займаються створенням репродукцій на замовлення клієнтів. І такі картини також чудово вписуються у сучасні інтер’єри. Однак, якщо вам потрібні оригінальність та ексклюзивність, краще замовити полотно за індивідуальним дизайном.

Які картини підходять для різних приміщень

Для розкішного класичного інтер’єру ідеально підходять картини старих майстрів, оскільки оздоблені у цьому стилі приміщення є співзвучними з високою художньою цінністю цих полотен. Для мінімалістичного інтер’єру найкраще вибирати авангардні роботи на замовлення.

Для вітальні дизайнери радять брати авторські копії класичних картин: пейзажі та полотна імпресіоністів. Для передпокою та коридору відмінним варіантом стануть художні твори з чіткими та зрозумілими зображеннями, які легкі для сприйняття. У спальню купуйте спокійні кольори та сюжети. Зокрема, ніжні квіти, ліричні портрети, пейзажі, абстракції у пастельних тонах або у кольорах, що заспокоюють і надихають. Саме такий класичний живопис на замовлення сприятиме повному розслабленню після напруженого робочого дня. Він створить максимально приємну атмосферу вдома.

Найбільш правильним рішенням замовити картину на холсті для інтер’єру кухні – зображення квітів і різноманітні натюрморти. Залежно від стилю приміщення, можна використати також рослинні та геометричні орнаменти. У робочий кабінет органічно «впишуться» гірські пейзажі, перед робочим столом рекомендується розташувати картину з зображенням води: океану, моря, річки, озера, водоспаду, що принесе власнику успіх та багатство. Дитячу кімнату можна оформити ексклюзивними класичними малюнками, які будуть виховувати у дітях естетичний смак і любов до прекрасного.

Як розміщати класичні картини у ваших приміщеннях

Якщо в приміщенні розмістити кілька картин, підібраних довільно та неузгоджених між собою та спільним інтер’єром, вони братимуть на себе максимум уваги та виглядатимуть як експонати виставкової галереї. Щоб стати логічним та оригінальним елементом декору в інтер’єрі, картина має бути органічно вписана в нього, не виділяючись із загального ансамблю. Незмінно виграшні місця для індивідуальних робіт в класичному стилі: 

 • над каміном;
 • над диваном;
 • над узголів’ям ліжка;
 • напроти робочого столу;
 • між двома вікнами, розташованими на одній стіні.

За допомогою картин можна “підняти” стелю, розширити або звузити простір, створити особливу атмосферу. Вертикальний формат картин здатний візуально зробити стелю вище, а горизонтальний чудово розширює кімнату. Щоб ці ефекти “працювали”, полотна мають бути тим більшими, чим більше приміщення. 

Дуже вигідним практично в будь-якому інтер’єрі є симетричне розташування картин. При цьому полотна, які складають єдиний вертикальний або горизонтальний ряд, повинні бути максимально наближені за тематикою, колірною гамою, оформленням рам і розмірами. Однак у кожному окремому випадку потрібен індивідуальний підхід.

Ще один досить зручний варіант замовити картину на полотні з трьох модулей різного розміру і на різній висоті. Однак це мають бути полотна великих розмірів. Дві бічні розміщуються одному рівні, а центральна робота на третину вища.

У випадку, коли в одному приміщенні потрібно розмістити класичні картини для колекцій, експерти рекомендують встановити спеціальний карниз і підвісити кожну з робіт так, щоб її середня горизонталь виявилася на рівні очей, і зробити відповідне підсвічування.

Замовлення класичних картин сьогодні є дуже популярним, оскільки дозволяє створити у приміщенні дійсно оригінальний і неповторний дизайн. Вдало підібравши полотна, ви створите у своїй оселі атмосферу творчості, тепла, затишку та гармонії для чудового відпочинку.

image
Благодарим за обращение! Мы скоро с Вами свяжемся.
image
image
Оставить заявку

Для просчета отправьте нам изображение, размеры или укажите в комментариях то, что бы вы хотели.