м.Киев, вул.Борисоглебська 7           +38 (093) 031 87 53

Авторські картини на замовлення

 • Головна
 • /
 • Авторські картини на замовлення

Авторські картини на замовлення 

Сьогодні для створення оригінального інтер’єру дизайнери пропонують замовникам використати ексклюзивні предмети декору, зокрема авторські картини. Це самі ті особливі речі, які можуть наповнити внутрішній простір вишуканістю, особливим сенсом і неймовірною енергетикою. 

Замовити картину за бажанням замовника для внутрішнього простору дому, квартири чи офісу можна у художній студії. Але потрібно звертатися лише до перевірених і досвідчених майстрів, які знають, як втілити в життя навіть найнезвичайнішу ідею. Картини малярів на замовлення новий тренд, який набирає популярності та може вписатися у будь-який внутрішній простір.

Чому замовляють авторські картини?

Полотно від талановитого митця для себе чи для близьких людей – це чудовий та незабутній подарунок, оскільки така річ символізує:

 • ексклюзивність та індивідуальність;
 • довговічність;
 • символ щастя і добробуту;
 • особливу енергетику;
 • оригінальність;
 • цікавий акцент у приміщенні.

Унікальні картини від художника у будь-якому випадку сподобаються тим, хто цінує творчість і креативність. А можливо з часом роботи цього митця будуть легендарними та коштуватимуть сотні тисяч. Тож таке придбання може стати вагомим внеском у майбутній добробут вашої родини.

Можливі варіанти написання картин на замовлення

Сучасні художники можуть написати полотно різної направленості, але найчастіше до них звертаються за такими картинами, як:

 • портрет на замовлення за фото з певними доповненнями;
 • копіювання будь-якого всесвітньо відомого шедевру;
 • мистецький витвір у манері певного живописця;
 • міський або природний пейзаж певного особливого для замовника місця;
 • космічні малюнки;
 • абстракції.

Також можна замовити картину у будь-якому жанрі та будь-якій техніці, що  добре впишеться у стилістику інтер’єру замовника.

Малювання картин на замовлення по фото “з доповненнями чи без” відбувається зі зміною фону, пози головного героя, додаванням певних елементів чи об’єктів. Також можлива інша колірна гама. Все це обговорюється з замовником, щоб повною мірою задовольнити його задум.

Картини на замовлення ручної роботи можуть бути виконані практично в будь-якому розмірі, і при необхідності додатково можна виконати оформлення у багет.

Основні етапи та терміни написання картини на замовлення

Усе починається з консультації та обговорення сюжету, розміру, вартості роботи та приблизних термінів її створення. Замовник обирає художника після перегляду його портфоліо та ознайомлення з відгуками клієнтів, які вже замовляли оригінальні картини від митця. Важливо, щоб вам подобалася його техніка та манера писати. Після укладання договору, де прописуються всі деталі співпраці, клієнт вносить передплату, яку називає майстер і береться до виконання проєкту. Як правило, на проміжному етапі замовник отримує один або кілька ескізів, вибирає найбільш відповідний варіант, після чого художник розпочинає роботу над картиною. По завершенні укладається акт прийняття-передання твору при отриманні полотна клієнтом. Далі потрібно сплатити решту суми. 

Ціна роботи на замовлення залежить від розміру картини, техніки її написання, складності оригіналу при створенні копії, а також сюжету. Вартість завжди розраховується в індивідуальному порядку. Терміни виконання робіт також визначаються індивідуально і прописуються при оформленні договору між замовником та виконавцем.

А якщо картина не подобається клієнту?

Це досить суперечливий момент, який вимагає особливого підходу і юридичного регулювання. Так, під час укладання договору прописуються всі вимоги та необхідні дані до майбутнього твору. Також замовник попередньо оцінює ескізи до картини. Якщо всі прописані вимоги дотримані, але з естетичних міркувань картина не задовольняє його смаки, відмовитися від роботи не можна. Якщо ж якісь із прописаних у договорі вимог художником не врахована, клієнт має право не приймати кінцеву роботу та розірвати договір без сплати решти суми. Але справжній професіонал, який створює полотна в індивідуальному дизайні, зазвичай відчуває клієнта і розуміє як йому догодити.

Критерії вибору художника для замовлення авторських картин 

Сьогодні можна побачити в інтернет-мережі різні оголошення щодо замовлення тематичних картин художнику. Але якщо вам потрібен професіонал, в першу чергу зверніть увагу на такі моменти як: 

 • індивідуальний підхід до кожного замовника, врахування його побажань;
 • досвід роботи майстра;
 • розміри полотна і техніку виконання;
 • варіанти оздоблення картини;
 • конкурентна вартість роботи;
 • розумні терміни виконання замовлення;
 • відгуки клієнтів про цього художника.

Шукайте митця, який здатний створити не лише копію, але й власний живописний шедевр і замовляйте його послуги заздалегідь, щоб робота йшла паралельно з оформленням вашого інтер’єру. А якщо це буде подарунок близькій людині, теж варто підготуватися завчасно. Обирайте найкращого майстра, який пропонує професійний підхід до виконання кожного замовлення – і нехай ваше полотно стане особливим акцентним предметом приміщення, надихає вас щодня і дарує лише світлі й радісні емоції.

Ексклюзивні картини для інтер’єру – це не просто зображення, створені саме для вас, але й індивідуальний підхід до мистецтва, що дозволяє створити особливу атмосферу у приміщенні, де перебуватиме ця річ.

image
Благодарим за обращение! Мы скоро с Вами свяжемся.
image
image
Оставить заявку

Для просчета отправьте нам изображение, размеры или укажите в комментариях то, что бы вы хотели.