м.Киев, вул.Борисоглебська 7           +38 (093) 031 87 53

3d ліпнина на замовлення

У всі часи створення затишного, гармонійного, оригінального інтер’єру було великим мистецтвом, адже від створеної атмосфери у приміщенні залежить комфорт тих, хто там знаходиться.

Гіпсова ліпнина є головною і традиційною складовою класичного інтер’єру, що добре передає атмосферу урочистості та вишуканості. Розумне використання ліпнини, її вміле композиційне рішення, виконання та розташування зможе прикрасити будь-яке приміщення, будь то квартира, креативний простір чи громадська споруда.

Мистецтво прикрашати стіни будівель і декорування ліпниною внутрішніх приміщень відомо дуже давно. Ще греки та римляни, а пізніше й французькі королі створювали палаци, які й до сьогодні вражають своєю розкішшю й оригінальністю. Сьогодні спеціалісти використовують інші технології, але підхід залишається так само професійним. І метою виготовлення такого декору є задоволення всіх потреб замовників. Забезпечення їх оригінальними декоративними елементами для втілення найнеймовірніших ідей.

3D-ліпнина для стелі або стін – це декоративні елементи, які кріпляться на стелю, стіну, аркові чи віконні отвори та відмінно підходять для розміщення стильових акцентів. За допомогою такого оздоблення можна легко приховати навіть великі похибки ремонту та перепланування, нерівності стін, дроти, кабелі та інші комунікації.

Як створюється декор інтер’єру за допомогою 3Д-ліпнини

Сучасні художники створюють індивідуальні дизайни для будь-яких конструкцій інтер’єру. Це може бути гіпсова ліпнина або декор з поліуретану.

Моделювання ліпнини починається зі створення прототипу виробу, потім форми, в якій воно буде виготовлятися. Можна зробити індивідуальне замовлення, отримати консультації фахівця і художника. Для кращої візуалізації майбутнього 3D-декору для стін чи стелі створюють 3d-моделі. Подібні зображення ліпнини можна переглянути на екрані комп’ютера з різних боків. Також можна спроєктувати фасад будівлі, прикрашений тією чи іншою ліпниною, що дозволяє коригувати майбутній проєкт декору.

У процесі виготовлення інтер’єрної ліпнини на замовлення змішуються компоненти, які при з’єднанні запускають процес спінювання. Він проходить у відливальній формі, де створюється надлишковий тиск. Під впливом тиску спінена маса заповнює дрібні нерівності форми та виходять вироби високої щільності, які можна порівняти з деревом. Отримані заготовки легко піддаються механічній обробці: їх можна розпилювати, зашкурювати, прибивати цвяхами. При цьому матеріал має стійкість до вологи та перепадів температур. Він не розтріскується, не гниє, не піддається впливу шкідників. 

Наступний етап роботи з ліпниною – доведення готових виробів та фарбування. Сюди входить усунення дрібних дефектів на поверхні виробів шліфуванням. За допомогою ґрунтовки декоративні елементи захищають від впливу сонячних променів, що дозволяє збільшити термін його служби. Далі виробам надають певний колір або імітацію різних матеріалів. Так замовник отримує великий асортимент моделей ліпного декору: різні форми, розміри, варіанти оздоблення для приміщень будь-якого призначення, будь то вітальня, кухня, дитяча або спальня.

Барельєфи у сучасних інтер’єрах

Одним із найдавніших способів прикрашання стін інтер’єрів є барельєф. Сьогодні цей напрямок декорування також не втрачає своєї актуальності. Художній барельєф стін є високоточним рельєфним відтворенням певного зображення, яке виконується вручну за допомогою спеціальних матеріалів та інструментів. Індивідуальний проєкт виконується зі шпаклівки або гіпсу за ескізом майстра. Матеріал підбирається художником виходячи з вимог майбутнього рельєфу. На фінальному етапі настінна композиція вкривається акриловими або олійними фарбами й спеціальним захисним лаком.

Виготовлення барельєфа є скрупульозною і непростою роботою, яка вимагає спеціальних художніх знань та навичок, а також чіткого дотримання певного алгоритму технологічного процесу. При професійному виконанні довговічність такого панно може досягати 20-25 років. 

Таке оздоблення приміщення має певні переваги:

 • екологічність, оскільки виготовляється з матеріалів на основі природних компонентів, таких як гіпс, цемент, гашене вапно, кам’яна крихта тощо;
 • практичність;
 • маскування недоліків стін;
 • ексклюзивність, оскільки створює атмосферу розкоші й благородства;
 • індивідуальність: кожна робота створюється за унікальним ескізом;
 • багатоваріантність: у цій техніці можна втілити будь-які ідеї, а також створювати картини або панно;
 • простота догляду: ліпнину можна протирати вологою серветкою від пилу без ризику пошкодження.

Перед тим, як картини у техніці барельєф купити, ви маєте знати, що тут немає жодних обмежень за стилем, колористикою, розміром настінної композиції.

Переваги ексклюзивної 3D-ліпнини

Якщо ви замовляєте для свого приміщення індивідуальну ліпнину, то слід звернути увагу на її переваги:

 • великий вибір моделей на будь-який смак;
 • рівна поверхня з ідеальною геометрією, що дає можливість створювати композиції будь-якої площі без швів;
 • універсальність: така ліпнина підходить для інтер’єрів у стилі мінімалізм, ар-деко, класика тощо;
 • екологічність;
 • ексклюзивність та креативність виконання;
 • простота монтажу на будь-якій поверхні;
 • відсутність надмірного навантаження на стелі та стіни;
 • естетична привабливість і краса;
 • розумна вартість.

Ще однією перевагою ліпнини для інтер’єру є те, що вона може бути виконана майстром вручну, а отже замовник матиме ексклюзивний елемент декору для створення особливого простору.

При виборі 3D-ліпнини будьте уважними

Якщо ви бажаєте замовити дизайнерську ліпнину ручної роботи, зверніть увагу на такі пункти:

 • індивідуальний підхід до кожного клієнта і готовність обговорювати кожну деталь проєкту;
 • стиль, малюнок та розміри;
 • виразність і доречність 3D-ефекту: для невеликих кімнат з поганим природним освітленням надто яскравий рельєф буде недоречним, але у просторих та світлих кімнатах можна використовувати будь-який ліпний декор;
 • наявність у виконавця практичного досвіду і портфоліо з роботами;
 • позитивні відгуки попередніх клієнтів;
 • конкурентна ціна;
 • розумні терміни виконання.

Будь-яка робота на замовлення вимагає уваги та обговорення деталей з виконавцем. Важливо все визначити до початку проєкту, щоб отриманий результат був саме тим, на який усі розраховували. І тоді художня 3D-ліпнина, яка з’явиться у вашому інтер’єрі, добре доповнить його, стане акцентним елементом для створення особливої атмосфери, яка надихає та в якій хочеться жити, творити, працювати й відпочивати.

Сьогодні замовлення 3D ліпнини або барельєфу на стіні, ціна якого є досить демократичною, доступно кожному. Потрібно лише вибрати надійного, перевіреного часом виконавця, узгодити з ним ескіз і домовитися про оплату. Сучасні технології дозволяють втілити в життя будь-які ідеї та проєкти, якщо ви готові експериментувати й платити за ексклюзив.

image
Благодарим за обращение! Мы скоро с Вами свяжемся.
image
image
Оставить заявку

Для просчета отправьте нам изображение, размеры или укажите в комментариях то, что бы вы хотели.