м.Киев, вул.Борисоглебська 7           +38 (093) 031 87 53

КАРТИНИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Сьогодні ми можемо прикрашати свої помешкання картинами у різних стилях і техніках. І для цього не обов’язково бути заможною людиною. Придбати готові авторські полотна, а також ексклюзивні картини, виконані на замовлення за допомогою аерографії, золотої поталі, акрилових або перламутрових фарб, пастелі чи акварелі, може кожен поціновувач сучасного мистецтва.

Які інтер’єрні картини сьогодні найпопулярніші?

Перш ніж купити картину на замовлення, важливо визначитися з тим, в якому приміщенні вона використовуватиметься, виявити її смислове навантаження, визначитися зі стилем та характером зображення. Тільки таке полотно ручної роботи буде вигідно доповнювати внутрішній простір будь-якого приміщення.

Так, для доповнення домашнього інтер’єру можна використовувати практично будь-який стиль живопису, аби він гармонійно доповнював житловий простір. При цьому, щоб замовити картини в офіс, важливо дотримуватись мінімалізму, модерну, урбаністичного стилю. А ось для комерційних приміщень будуть актуальними інтер’єрні картини в стилі авангард, лофт, поп-арт та інші варіанти, що не будуть перевантажувати простір.

Останнім часом на художньому ринку чітко проглядаються кілька напрямків, які є найбільш популярними й, відповідно, найчастіше продаються, це:

Художнику важливо орієнтуватися на особисті погляди та уподобання, відчувати замовника і розуміти, як втілити його ідею, щоб картини не стали штампувальним матеріалом, а не унікальним об’єктом мистецтва. Оригінальні картини на замовлення у Києві стануть прекрасним подарунком для близької людини, яка бажає мати у своєму домі прекрасну, неповторну річ.

Як створюється картина на замовлення

Сучасні майстри та арт-студії займаються творчістю, враховуючи не лише художній, але і юридичні аспекти. Саме тому процес виконання кожного проєкту складається з таких етапів:

Лише професійні художники з вищою освітою і великим досвідом роботи, які  майстерно володіють різними техніками образотворчого мистецтва та матеріалами і мають відмінний художній смак, можуть створити для вас справжні мистецькі шедеври.

Для написання картин та об’ємних панно використовуються сучасні матеріали: 

Після повного висихання кожна робота покривається спеціальним лаком, що захищає новостворене полотно від пилу, вологи та впливу сонячних променів, особливо це стосується картин маслом на замовлення.

Доставка картини до замовника відбувається у надійному пакуванні, з кріпленнями для монтажу.

Індивідуальні картини на замовлення – це відмінна можливість наповнити житлове або офісне приміщення оригінальним елементом декору, який буде створювати особливу атмосферу для творчості й відпочинку.

Секрети популярності сучасних картин на замовлення

Наразі замовлення картин є світовим трендом. Покупець платить навіть не стільки за професійні навички художника, скільки за ідею та метафору, вкладену ним у свій твір. Клієнтам важливі креативність майстра та ексклюзивність його творів. Саме це має найвищу цінність. Крім того, як правило, перед придбанням подібних картин, клієнт спілкується з самим художником, намагаючись зрозуміти його погляди, ставлення до світу і наскільки це сходиться з його власним розумінням життя. Якщо вони корелюються – можливість плідної співпраці помітно зростає. 

Малювання картин на замовлення – це створення особливого світу, який має гармонійно відображати атмосферу приміщення і резонувати з його власником, створювати хороший настрій, дарувати позитивні емоції.

Як обрати художника для замовлення картин

Тут слід звернути увагу на ряд моментів. Ви можете шукати індивідуального майстра або арт-студію, але в першу чергу враховуйте досвід, професіоналізм і індивідуальний підхід до кожного клієнта. Також перегляньте портфоліо митця, які персональні картини він писав, ознайомтеся з відгуками його попередніх замовників. Чи позитивні вони? І звичайно ж, потрібно поспілкуватися з ним особисто, щоб відчути духовний контакт. Під час роботи художник має надати вам ескізи та врахувати усі ваші побажання. Саме до такого виконавця можна звертатися, щоб отримати той результат, на який ви очікуєте. Але враховуйте, що до професійного майстра може бути черга, і його роботи звичай коштують дорожче.

image
Благодарим за обращение! Мы скоро с Вами свяжемся.
image
image
Оставить заявку

Для просчета отправьте нам изображение, размеры или укажите в комментариях то, что бы вы хотели.