19
Лют

Замовити картину з фотографії – не проблема!

Замовити картину з фотографії – чому вигідно? Однією з переваг замовлення картини у художника, замість банального фотопринта на полотні, є те, що ціна такої роботи буде майже однаковою. Друк на полотні зручний, але є одне “але”. Щоб отримати якісне зображення, у вас має бути дуже якісний початковий матеріал – фотографія, за якою друкуватимуть принт, має бути високого розширення. Інакше кажучи, потрібно купувати або професійний фотоапарат (а це не дешево), або ж замовляти щонайменше фотосесію (послуги якої теж платні). Зауважимо, що і ці фактори не є запорукою отримання успішного кадру. Іноді, з 50 фото ми можемо вибрати від сили 5 кадрів, за які “не соромно”. А що ж робити в тому разі, якщо ви хочете зробити для людини сюрприз? Як “виманити” в неї якісне фото, щоб вона нічого не запідозрила, а ще й переконатися, що цей кадр їй справді припаде до душі?

При малюванні картини з фотографії всі ці труднощі відпадають самі собою. Судіть самі:

– вартість картини олією порівнянна з вартістю фотосесії + роздруківки фото + його обробки в програмах;

– картина на полотні може бути виконана на підставі не дуже якісного початкового матеріалу (художник все підправить), тоді як для фотодруку потрібні дуже якісні зразки;

– картина маслом дає широке поле для моделювання пейзажу, комбінування елементів фото і виправлення якихось неточностей (що завжди можливо навіть після остаточного завершення роботи). У випадку з фотодруком, вам доведеться замовляти нову фотографію.

– можливість швидкої реставрації картини з фотографії. Художник може замалювати пошкоджену частину роботи так, що ніхто нічого не запідозрить.

– картина на замовлення за фото дасть можливість облагородити ваш інтер’єр і привнести в нього частинку класики.

Арт-студія “Pic Art”, допоможе вам замовити найкращу картину з фотографії. Картина з фотографії – дуже модне сучасне явище. Олійний живопис, взагалі, сам по собі, є найпоширенішим видом художнього живопису. Також, олією можливо передати різні варіації кольорів і відтінків. Мільйони полотен були написані олійними фарбами в усьому світі за всю історію. Живописці ХІХ століття, не маючи у своєму арсеналі кольорового фотодруку, годинами вимотували своїх натурників позуванням. По багато годин на день портретисти мучили простолюдинів і воїнів, аристократів і королів, селянок і торговців. Загалом усіх. Портрет малювався тільки з натури, що було дуже непросто. У століття кольорової фотографії все стало простіше. Варто тільки вислати свою якісну фотографію на електронну пошту або безпосередньо, в месенджер і портрет незабаром готовий.

Замовити картину з фотографії – це і благородно, і стильно, і аристократично. Далеко не у всіх жителів нашої країни на стіні висять їхні портрети, виконані з фотографії маслом. Тому, володіння таким портретом, вже саме по собі, висуває вас у розряд поціновувачів мистецтва і просто людей з відмінним смаком.

Можна купити стильні картини для інтер’єру, а можливо і замовити картину з фотографії в місті Київ, користуючись послугами нашої арт-студії “Pic Art”. Картина з вашого фото буде в точності передана фарбами, будь то пейзаж, натюрморт, портрет, життєва сцена – все, що завгодно. Картина, написана за мотивами вашого фото, матиме дуже ефектний вигляд і приковуватиме увагу гостей житла. Тому, має сенс замовити подібну роботу вже зараз. Ми завжди відкриті для наших клієнтів.

Приклад вихідного зображення від наших клієнтів – з нього буде виконана картина за фотографією

А ось, яка картина маслом вийшла. Клієнт був задоволений, коли замовив картину з фотографії. Зверніть увагу, як обіграний фон – він відрізняється від оригінального фото